Markası tüm dünyadaki müşterilere ve farklı paydaşlara dokunuyor. Bu bizim kim olduğumuzun ve getirebileceğimiz değerin bir yansımasıdır.

Yenilenebilir malzeme şirketi

Yenilenebilir malzemeler şirketi, markasını kapsamaktadır. Kalbimizde, sürdürülebilir çözümlere olan talep artan bir dünyada müşterilerimizin daha rekabetçi ve çekici olmalarına yardımcı olmak ve onların bir biyoekonomiye geçmelerine yardımcı olmak istiyoruz.

Müşterilere ve paydaşlara sağladığımız değer, farklı uygulamalardaki fosil bazlı ve diğer yenilenemez malzemelerin yerini almak üzere yenilenebilir malzemeler geliştirmede içgörü ve inovasyon ile desteklenmektedir.

Bizim sorumluluğumuz

Markamızın temelinde, işletmelerimizde, operasyonlarımızda ve pazarlarımızda sorumlu bir şekilde çalışır. İnsana ve doğaya saygı, her türlü başarı için çok önemlidir. Amacımız People İnsanlar ve Gezegen İçin İyi Yapın. Yenilenemeyen malzemeleri “yenilenebilir ürünler” ve “Kurşun” ve “Doğru Olanı Yap” değerleriyle değiştirin, yaptığımız her şeyde bize yol gösterir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve paydaş beklentileri ile bağlantı kurmak ve geleceğimize ve değerimize olan inancımızı güçlendirmek için tüm izleyici grupları için iletişim ve pazarlamamızda markamızı tutarlı bir şekilde tanıtmak için aktif olarak çalışıyoruz.

Tüm ürün ve hizmet teklifleri, şirket markası tarafından desteklenmektedir.

KVKK POLİTİKASI KİŞİSEL VERİ BAŞVURU FORMU KAMERA KAYITLARINA İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ ZİYARETÇİ KİŞİSEL VERİLERİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ ÇALIŞAN ADAYI KİŞİSEL VERİLERİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ POTANSİYEL ÜRÜN VEYA HİZMET SATAN VEYA HİZMET ALAN KİŞİ KİŞİSEL VERİLERİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ ÜRÜN VEYA HİZMET ALAN-SATAN KİŞİ, MÜŞTERİ-TEDARİKÇİ ÇALIŞANI, MÜŞTERİ-TEDARİKÇİ YETKİLİSİ KİŞİSEL VERİLERİNE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ